| Alexx1 a întrebat:

Salut TPU! Am si eu o intrebare : care dintre urmatoarele telefoane este mai bun (merita luat ): Samsung Galaxy mini 2 sau Samsung Galaxy Ace? Dau funda! Va rog raspundeti repede si numai daca stiti!

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Uite o comparatie intre cele 2:

http://www.telportal.ro/......0S6500.htm

galaxy ace mi se pare mai bun :)

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2, este destul de bun pentru gaming dar si pentru navigarea pe internet.

| HITsTyle a răspuns:

Este clar ca Samsung Galaxy Ace este mult maicompact decat mini 2 deoarece are o camera de 4mpix, androidul mai slabut dar mai folositor, spre deoasebire de mini 2 care are un lag nesimtin cand intriin meniul de start.
Eu as alege Samsung Galaxy Ace

| Alexx1 explică (pentru HITsTyle):

...Eu am facut comanda de Samsung galaxy mini 2... este chiar asa de rau? sad