| Crissu06 a întrebat:

Am si eu o intrebare care nu imi da pace si ma tenteaza foarte mult sa fac lucrul acesta.
Am vazut de dimineata pe YouTube un videoclip in care unul a modificat daca pot sa zic asa ios-ul iphone-ului lui adaugand functiile de pe iphone X cele cu swipe pentru unlock, control center-ul in partea dreapta sus si asa mai departe nu stau sa le scriu pe toate.

Intrebarea mea ar fi : Daca fac jailbreak pe telefon am sansa sa pierd garantia?
Iar a 2-a intrebare : Se poate restaura un backup de pe ios 11.2.2 pe ios 11.1.2 fara a modifica versiunea la soft?

Dau funda celui care ma poate ajuta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| D3I3 a răspuns:

Da, iti pierzi garantia.