| Thau_George_1999 a întrebat:

am si eu o intrebare.Ce pot face dac am un telefon si acstA este cu windos phone dar i am pus androidul p card cardul ste de 514 MB plus ce cosuma androiul mai ramane 100 MB ce pot face ca nu pot instala nici o app si plss help

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai ce face cu Android-ul COPIAT pe card laughing
El NU este instalat şi, oricum, NU este compatibil cu "platforma" telefonului tău ( NU poţi schimba Windows Phone OS cu Android OS )!

Poţi să ŞTERGI liniştit Android-ul şi vei avea spaţiu happy

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Admunssen a răspuns:

Windows si Android nu sunt compatibile intre ele. Nu poti face nimic. Android-ul l-ai copiat pe SD si nu l-ai instalat. Nu consuma ci ocupa spatiu. Fara sens.