| VoicuStefanDaniel a întrebat:

Am si eu o intrebare cu ce se curata o husa de telefon HTC? (App husa la exterior este de piele, si interior este fina). Funda cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Ce are dacă ștergi husa cu un șervețel umed. Eu așa o șterg și n-are nimic. Și ce ai văzut tu cu virus era o prostie, o reclamă ambulantă. Doctor Battery e un program care te ajuta să-ți țină bateria mai mult timp. Stai linistit nu ai nici un virius.

| VoicuStefanDaniel explică (pentru RaduTN):

Thx de raspuns dar nu la husa ma refeream cu servetelu umde. ci pe ecranu telefonuluilaughing). si app eu sterg cu un servetel uscat umde si finut. si il aburesc este bine?
ca cu altceva n-am ce. nu m-=ai mi-am pus de aia de protectie pe ecran. N-are rost. adica ajuta si ala dar eh. cand mai am timp sa ma duc la buc imi pun happy

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Cu un șervețel umed.

| VoicuStefanDaniel explică (pentru RaduTN):

Servetel umed? tu te auzi ce spui man? doamnee

| VoicuStefanDaniel explică:

Si inca ceva am intrat pe un film the conjuring se numeste. si mi-a zis sa descarc doctor battery bla bla cica sa nu fiu infectatlaughing si l-=am instalat si l-am sters. acu s-ar putea sa am vreun virus straight face? ca tot zicea actualizeaza-ti androidu sad e ceva de rauu?