| ToxicCoke a întrebat:

Salut TPU,am si eu o intrebare : daca scot cartela dintr-un telefon, il deschid si vreau sa pornesc wi-fi-ul merge? Multumesc anticipat! (dau funda) big grin

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

Depinde.Sunt unele telefoane care nu merg fara cartela deci nu merge nici wifi. Daca se deschide telefonul fara cartela merge sigur si wi-fi-ul.

2 răspunsuri:
| FlorinPx a răspuns:

Da merge Wi-fi daca nu ai cartela bagata.

| MHems a răspuns:

Dacă e smartphone, evident că merge, nu contează dacă ai sau nu cartelă atâta timp cât are 3G şi Wi-fi.