| mirunahuidhjs a întrebat:

Salut, TPU!
Am si eu o intrebare. De ce nu mi se conecteaza castile la telefon. Am conectat o data castile la telefon si au mers perfect, dar acum nu se mai conecteaza... si daca bag alte casti la telefon se aude bruiat si se blocheaza. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Probabil s-a intamplat ceva cu mufa, mergi la un service si spune-le problema, nu cred ca iti ia mai mult de 20 lei reparatia..constatarea de obicei e gratuita.