| BiancaCR a întrebat:

am si eu o intrebare dintre Samsung galaxy ace duos si Samsung galaxy s duos adica care sunt diferentele atat prinvind pretul cat si specialitati cat de repede merg pe net si altele. tin sa specific ca pe ambele as vrea sa le iau la abonament la cosmote happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S Duos costa aproximativ 900 lei la liber.Este mult mai perfomant:are sistem de operare Android mai nou, ecranul mai mare si mai bun, camera foto are si blitz.Viteza la net e egala la amandoua. Celalalt e mai ieftin 700 lei dar e f slab la performante.