| yAdrian a întrebat:

Am si eu o intrebare intrebatoare :-)):
cum fac, ca iPhone 4 sa fie compatibil la blueutooth cu alte telefoane(ex. Nokia)? Dau FUNDOOOII! Astept raspuns si va Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Pe iphone nu poti trimite fisiere prin bluetooth. Este un program pirat care il poti instala numai dupa ce faci jailbreak la telefon dar nu poti trimite fisiere prin bluetooth decat pe un alt iphone care are instalat programul respectiv care se numeste BUMP. De asemenea poti transfera fisiere de pe un telefon pe altul prin iCloud sau cel mai usor trimite fisierul pe e-mail.

2 răspunsuri:
| Anduu123 a răspuns:

E imposibil! Daca vrei neaparat sa trimiti datele poti trimite prin cablu de date la computer de unde poti trimite prin bluetooth (sau cablu de date) pozele melodiile sau ce vrei tu pe Nokiahappy

| yAdrian explică (pentru Anduu123):

Ba se poate trebuie un anumit program de care nu stiu eu! :-)

| valentino52 a răspuns (pentru yAdrian):

Pe iphone nu poti trimite fisiere prin bluetooth. Este un program pirat care il poti instala numai dupa ce faci jailbreak la telefon dar nu poti trimite fisiere prin bluetooth decat pe un alt iphone care are instalat programul respectiv care se numeste BUMP. De asemenea poti transfera fisiere de pe un telefon pe altul prin iCloud sau cel mai usor trimite fisierul pe e-mail.