| REDXMihai a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de iphone 11 si Samsung note 10 plus... Nu o sa fie o intrebare de genu care dintre cele 2 e mai bun.
As dori sa stiu opinia unui detinator sau in cazul in care stie despre ce e vorba cand intreb de aceste 2 telefoane.
Prin urmare eu vreau sa achizitionez unu din cele 2.
As dori sa nu intampin in timp cum mi s-a intamplat pana acum odata la 2 ani alt telefon ca s-a dus display-ul, bateria sau sistemul telefonului...
Eu caut la un telefon sa aiba multe tool-uri folositoare in viata de zi cu zi si sa ma tina mai mult 4-5 ani...
Iphone eu pana acum nu am mai avut si nu stiu absolut nimic despre el da este putin cam enervant ca nu mai dispune de micro sd ca pe el am salvate toate pozele/videoclipurile si asta ar insemna sa le mut pe pc si apoi pe iphone. La Samsung dispun de micro sd plus ca am observat ca iphone-ul nu mai are senzor de aprenta fata de Samsung, acum nu stiu ce sa mai zic ca am vazut un iphone mai vechi 6 de exemplu care era vechi spart vai de steaua lui da inca mergea super bine...

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Mergi pe Samsung. Sa treci de la Android la iOS e ca si cand te-ai lega de maini.