| DoBrOOO2001 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de telefoanele de la Samsung in general de la seriile 2017-2018. De ce la telefoanele care au capac de sticla exista un loc mic intre rama si capac unde mai intra praful? Asa este din fabrica?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Daca ar face sticla exact cat rama ar crapa din cauza dilatarii/contractarii metalului la cald/rece, Sony xperia z1 compact din cate stiu avea o problema de genul asta, unii s-au trezit ca le-a crapat ecranul peste noapte.

1 răspuns: