| AdyAdrian17 a întrebat:

Am şi eu o întrebare legată de un telefon numit Huawei p8 lite. A meritat 850 lei? Cu tot cu husă 900 lei.

Răspuns Câştigător
| ss501 a răspuns:

Http://olx.ro/......6evsg.html promoted

| AdyAdrian17 explică (pentru ss501):

Da, mulţumesc foarte mult de răspuns, dar, din păcate, l-am cumpărat deja cu 900 lei. Acum regret că m-am grăbit să-mi cumpăr acest telefon, dar ceva despre el ştii? Adică îşi merită banii?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai aruncat cu banii si acum vii sa intrebi? http://romtelefon.ro/huawei/751-huawei-p8-lite-16gb-black.html

| RorySan a răspuns:

Gaseai si mai ieftin.Dar faptul este consumat.

| ss501 a răspuns:

Pe olx il gasesti mai ieftin. Si daca bugetul tau e de 900 de lei, da merita sa-l iei.