| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai ciudata : Daca tatal meu e abonat la Telekom si sa presupunem ca a decedat (Doamne Fereste) doar intreb, pot sa ma duc sa inchid eu abonamentul daca nu sunt eu titularul desi sunt baiatul lui? Ce acte imi trebuie? Deci doar intreb atata tot pur si simplu

Răspuns Câştigător
| RaduRobertRO a răspuns:

Da, cu acte doveditoare - certificat de deces + CI si/sau certificatul tau de nastere.

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu puteai sa gasesti un scenariu mai putin sumbru pentru a pune intrebarea "ce acte imi trebuie pentru a inchide un contract la Telekom"?

Bine ca nu ai intrebat "Daca aveam bilete la mare si toata familia imi moare intr-un incendiu cu o seara inainte, mai pot sa-mi recuperez o parte din bani?"

| Alive99 a răspuns:

Cat de sumbru laughing)