| mihaiqaz a întrebat:

Am si eu o intrebare mai complicata deci ideea este ca mie inainte imi mergeau datele mobile dar intr-o zi am intrat le site-ul Microsoft sa descarc ceva.... Nu a mers (mi-a ararat descarcare esuata ). Iar de atunci nu au mai mers datele desi imi apare iconita de net, tot nu merge. Am facut orice dar nimic! Nu merge sa accesez netul dar wi-fi-ul merge bine si pot sa accesez netul, deci o idee ceva?

2 răspunsuri:
| vladutz1594 a răspuns:

Intra la setarile pentru date mobile
apoi cauta setari VPN
copie acele setari ( coduri/serii ) dupa un telefon care functioneaza datele mobile si e posibil sa iti mearga!

| mihaiqaz explică:

Scuze pentru greselile de gramatica, m-am grabit.