| JX2King a întrebat:

am si eu o intrebare, merita un htx one m8 mini 2, il pot lua de la cineva cu 6 milioane si nu stiu daca exista ceva mai bun in pretul asta,singura parte care nu stiu daca o sa ma obisnuiesc,este ca e foarte taiat in parti, si nu stiu ce sa zic, se poate gasi ceva mai bun in acest pret?

7 răspunsuri:
| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Se poate sigur mai pui 300 lei si iti iiei Samsung j5 2016 si crede-ma isi face foarte bine treaba sau cu 600 lei ti-l iei la mana a doua
diferentele sunt ca Htc are 1.5gb ram iar j5 2gb, camera 10 mp HTC 13mp j5, procesor quad core la ambele

| Coman_Alexandru_2000 a răspuns:

Huawei P8 Lite.

| Coman_Alexandru_2000 a răspuns:

Huawei p8 lite

| Deliiiia a răspuns:

Buna. Gasesti pe olx incepand de la 400 de lei si in stare estetica super, nu da banii pe ceva uzat.

https://www.olx.ro/oferta/htc-one-mini-2-m8-16g-ID7Q4CW.html#9e730c3752
https://www.olx.ro/......7RyjW.html

Mai cauti tu... Bafta.

| JX2King explică:

Daca cineva are acest telefon, imi poate spune daca s-a obisnuit cu marimea lui? sau daca deranjeaza ca e prea mic?

| DobreALEXX a răspuns:

Are un prieten acest telefon, si este super accesibil tinand cont de raportul calitate/pret.
Iti recomand acest telefon cu incredere.

| JX2King explică (pentru DobreALEXX):

Si tie sau lui i se pare ca este prea taiat in parti?