| BuNziK a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi si am mare nevoie de ajutor! Am un telefon Acer E320 Liquid Express si un card MicroSD de 4gb. Cand am pus prima data cardul in telefon imi mergea nu avea nici o problema. A mers cam in jur de 2-3 saptamani pana am fost la o petrecere si am facut poze cu telefonul iar la un momendat mi se inchide din cauza bateriei. Cand ajung si il pun la incarcat il deschid si imi zice "SD card removed. Insert a new one". Daca pun alt card in telefon merge si daca pun cardul de 4GB in alt telefon tot merge. Ce poate fi?

2 răspunsuri:
| eeda a răspuns:

Pai chestia din engleza cam zice sa incerci alt card dar daca ai zis ca nu merge poti incerca sa iti descarci tot de pe card apoi sa ti-l pui din nou sa vezi daca merge si daca nu merge incearca alte modalitati, mai intreaba-ti prieteni si daca nu merge deloc du-te cu el la reparat!

| BuNziK explică:

Sa duc cardul la reparat?laughing cardul merge doar ca nu mai merge in telefonul meu in Acer E320 Liquid Express! Stiu si eu ce zice in engleza dar cardul pe alt telefon merge si daca bag un alt card in telefonul meu "Acer E320 Liquid Express" merge doar acel card de 4GB nu merge in telefonul meu de fapt nu mai merge ca a mers un timp...