| Allanel a întrebat:

am si eu o intrebare, putin cam stupida, am lasat astazi telefonul la grantie ca a avut o problema cu displayul, totul intra in garantie nicio problema, dar am uitat sa intreb daca platesc ceva, asa ca daca aveti placerea sa ma ajutati, voi plati ceva? Service Samsung Plaza Bucuresti

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu platesti nimic, e in garantie.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Îți platesti transportul (tramvaiul, autobuzul, taxiul) până la service.

| cfrtobias a răspuns:

Daca ai garantie si normal nu e vina ta, n-ar trebui sa platesti

| Allanel explică:

Da, mi-au dat si o floie de vreo 100 de lei, totul gratis, in garantie!