| AlexEuBrezoi a întrebat:

am si eu o intrebare putin ilogica
Mi-am luat o cartela de lycamobile (romaneasca) acum cateva zile am activato si incarcato cu credit, toate bune, avand inca un abonament la Orange si unu la digi am incercat sa ma sun singur sa vad daca merge, de pe cartela de Orange ma pot suna linistit dar acum cand am incercat sa ma sun de pe cartela de digi pe cartela de lyca au inceput sa apara problemele de ce?

Sa inteleaga si restul ideea intrebari
De ce nu pot suna de pe o cartela de Digi mobil pe o cartela de Lyca mobile (romaneasca)?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pune-ti cartelele in telefoane diferite si vor functiona.

| AlexEuBrezoi explică:

Am aflat de fapt lycamobile nu are contract cu digi si eu avand cartele de la ambele retele sunt unicu om de pe planeta care poate suna de pe digi pe lycamobile (asta a fost raspunsul celor de la lycamobile relati cu clienti)

| Maria_Stefan_1984 a răspuns (pentru AlexEuBrezoi):

Si eu sun după digi pe lika dar când merge când nu merge

| Maria_Stefan_1984 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema