| bragaionela a întrebat:

Am si eu o intrebare Samsung galaxy grand neo plus ce pret are telefonul la liber si de unde il pot gasi?

Răspuns Câştigător
| ĂlaRău a răspuns:

Nou costa undeva pe la 700 de lei dar nu se mai comercializeaza

| bragaionela explică (pentru ĂlaRău):

Aha bani nu conteaza dar de unde la s putea gasi daca poti sa imi raspunzi te rog

| bragaionela explică (pentru ĂlaRău):

Bani nu conteaza daca poti sa imi spui unde il gasesc eu sunt din campulung muscel la Orange la s gasi tot cu 700 dar il vreau la liber nu cu abonament ca urmeaza sa plec din tara si de aceea

| ĂlaRău a răspuns (pentru bragaionela):

Nu il mai gasesti in magazine.
Poti doar sa il cumperi uzat de la altcineva.

| bragaionela explică (pentru ĂlaRău):

Nuuu vreau uzat vreau un telefon Samsung telefonul sa fie mare sa faca poze bune la jocuri telefonul sa nu se blocheze