| Alex_Vlad_1998_9l82 a întrebat:

Un Samsung galaxy s3 are ecranul mai mare decat un Cubot P9... Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Nu, S3 are ecranul de 4.8 inch si Cupbot de 5 inch.

| Alex_Vlad_1998_9l82 explică (pentru PopAdrian):

DA.Dar daca te uiti la o imagine cu cele 2 telefoane s3 pare mai mare... Dar nu e?

| Alex_Vlad_1998_9l82 explică (pentru PopAdrian):

Da.dar daca vezi o imagine cu cele 2 telefoane s3 pare mai mare. dar nu e?

| ghostlabbrador77 a răspuns:

S3 are ecranul de 4.8 iar P9 are ecran de 5 inch insa ca telefon cred ca S3 este mai bun happy tu alegi

| Alex_Vlad_1998_9l82 explică:

Rezolutia la s3 este mai mare ca la Cubot p9 dar Cubot are ecranul de 5 inch si s3 de 4.8 ...Deci cubot are ecranul mai mare?

| PopAdrian a răspuns (pentru Alex_Vlad_1998_9l82):

Ecranul mai mare il are Cubot, il are de 5 inch. La S3 este de 4.8 inch (diferenta este de 5 milimetri). Totusi, la S3 rezolutia este mai mare decat la Cubot, si asta datorita tipului de ecran happy