| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

Am si eu o intrebare voi ce ati alege intre LG Optimus L90!(snapdragon quad-core de 1.2 cortex a7, andreno 305,4.7 inch) si Samsung galaxy s4 mini(dual-core de 1.7 snapdragon 400, andreno 305 si ecran de 4.3 inch)?

Răspuns Câştigător
| IonutRM a răspuns:

Samsung Galaxy S4 Mini este mult mai fluid in miscare, le-am vazut pe ambele, dar s4 se misca mai bine. Daca vrei ecran mai mare ia LG-ul.

4 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy S4 e mai bun.

| rgx a răspuns:

LG

| TheFallen666 a răspuns:

Ia l90 are ecran mai mare si procesor mai puternic cu 4 nuclee!

| floppy98 a răspuns:

Daca are ecran mai mare si spune ca are nevoie de procesor mai bun... in general telefoanele se poate spune ca sunt la fel si daca il cumperi pentru jocuri sa stii de pe acuma ca nu sunt multe... si te ve plictisi repede i-al pe cel care te atrage si la design daca nu te gandesti doar la performanta