| CristiRapsu a întrebat:

am si eu o intrebare.Vreau sa imi cumpar telefonul Sony Ericsson XPERIA MINI PRO si as vrea sa stiu daca e bun sper ca ma puteti ajuta. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Alin4uuu a răspuns:

Salut da isi merita totii banutii e un telefon decent are cam tot ce ar trebui sa aiba un telefon din anul 2012 si eu unu am incredere in Sony Ericsson. bafta

3 răspunsuri:
| bushyalex a răspuns:

Am avut xperia mini x 10 nu pro..nu avea qwerty.
ca telefon mi-a placut dar bateria nu ma tinea decat o jumatate de zi.

| GFStep a răspuns:

Salut, telefonul e bunicel, doar ca e cam de fete si are ecranul de 3 inch.

| CristiRapsu explică:

Multumesc tuturor.