| Ionescu_Gabriel_1994 a întrebat:

am si eu o nedumerire.
As dori sa-mi cumpar un telefon si sunt foarte indecis. Vreau sa aleg dintre un Samsung Galaxy A50, un ASUS 5z si un Xiaomi redmi note 8, doresc mai mult pentru a ma juca.
Imi puteti da niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Zic sa iei Redmi Note 8 PRO. Oricum din lista ta Redmi note 8 este cel mai bun, dar Note 8 PRO-ul fata de cele enumerate de tine chiar este facut pentru gaming si photo

| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Mai degraba cumparati un s8, ruleaza tot pe el. Sau daca ai bani treci la un s9 plus/ sau Iphone xs.
Daca vrei doar pentru jocuri si restul mai putin, i* ati Xiaomi Pochophone F1 pentru Gaming, e mai ieftin. Bafta!