| Ionescu_Gabriel_1994 a întrebat:

am si eu o nedumerire.
Ce imi recomandati, un Samsung Galaxy A50 sau un Asus Zenfone 5ZS620KL?
Si de ce.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia-ți dom'le Samsung, nu un inlocuitor de telefon

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am A50 si este foarte bun. Oricum, Asus este din 2018 si Samsung din 2019. Si caracteristicile sunt mai bune la Samsung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A50. Are ecran amoled, baterie mare, camera buna.
Dar sincer la banii aia as lua un Xiaomi Note 8 Pro sau MI 9T.

| Ionescu_Gabriel_1994 explică:

Eu la cate review-uri m-am uitat am vazut ca merge mai rapid Asus-ul, eu doresc sa-mi iau ceva pentru a ma juca.

| Anonim2931 a răspuns:

Https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9061&idPhone2=9554

Ai acolo toate specificatiile pentru ambele telefoane, nu detin nici unul, am avut un Zenfone in trecut si a fost ok pana i-am spart display-ul si nu am gasit piese de schimb nicaieri. Sincer, as recomanda mai mult un Samsung Galaxy A50