| VoicuStefanDaniel a întrebat:

Am si eu o problema acu 2 zile mi-am lu-at un telefon HTC Desire 526g Nou Noutt, bun problema mea este la Aparat foto. in spate mergee superr n-am treaba. E cand am vrut sa fac un selfie Nu se vede deloc bine se vede urat, sa fie de la folie? _. trebuie sa-i dau folia jos? pls ajutati-ma, dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Klabaxasas a răspuns:

Incearca la schimbi setarile de la camera sa vezi daca se schimba cu ceva si daca nu se schimba da folia jos daca are la camera.

| VoicuStefanDaniel explică (pentru Klabaxasas):

O sa incerc dar dabia l-am luat. nu prea stiu pe ellaughing si inca o problema am descarcat HTC sYnc manager. ca vad ca daca bag cablu de date imi apare doar 2 foldere goalee nu scrie nimic si nici nu ma lasa sa bag muzica cu m functioneaza sync manager asta? apare acoloa add muzic am bagat muzica dar nu apare pe tell ca mi s-a bagat sau ca estestraight face

| VoicuStefanDaniel explică (pentru Klabaxasas):

Era de la folie laughing))). de la ea se vedea asa

5 răspunsuri:
| TheImpaler a răspuns:

Pai....folia iti acopera camera? sau e decupata acolo?

| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! ori e camera foarte slaba, ori incearca sa schimbi calitatea de la setari...Succes!

| HOHOHO06 a răspuns:

Nudaca folia este incolora curata atunci n e de la ia incearca sa restabilesti setarile la cum au fost din fabrica ii faci asa spus perezagruzca bafta!