| Madalyn_Madalynutzu_1999 a întrebat:

Am si eu o problema, am un Samsung Galaxy s3 si acum o zi am primit o oferta sa-l dau pe un Iphone 4S. Iphone-ul arata foarte bine, si s3 meu arata tipla, dar nu stiu ce sa fac sa-l dau sau nu. Nu am avut pana acum un Iphone si as vrea sa incerc si un Iphone. Ce ziceti se merita sa-l dau?
Astept parerile voastre! Dau funda la cel mai bun raspuns!winking

1 răspuns:
| MediaMaxRO a răspuns:

Salut,

In primul rand, trebuie sa consideri ca diferent din punct de vedere al dimensiunii ecranului este foarte mare. Daca te-ai obisnuit cu S3-ul, 4S-ul ti se va parea minuscul. 4S functioneaza mai bine decat S3-ul, IOS-ul de la Iphone-uri este foarte bine optimizat, dar trebuie sa te asiguri ca nu are probleme (wi-fi defect, probleme cu conectarea la internetul pe cartela, probleme cu semnalul, etc.) si, bine-nteles, sa nu fie blocat in iCloud (sa fie furat), nu iti recomand sa faci schimb cu persoane straine.