| Ady1203 a întrebat:

Am si eu o problema, am un Vodafone smart 2 l-am root-at si am incercat sa ii pun un Custom ROM cu ROM manager si ceva nu a mers bine. si acum cand incerc sa il pornesc imi apare iconita aceea cu "atingeti pentru a porni" si cand dau acolo imi apare ca nu exista nicio aplicatie care poate sa deschida, astfel nu pot sa deschid telefonul,, deci daca aveti un sfat bun despre ce trebuie sa fac va rog sa raspundeti,,, dau Fundita daca merge happy

Răspuns Câştigător
| bosshori a răspuns:

Il duci la service ca sa-ti faca unbrick la el, deci practic l-ai transformat intr-o caramida, nu mai poti face nimic, ai sters softu si instalarea softului, poate gasesti pe net o versiune de soft si il incarci in odin multidownloader

| Ady1203 explică (pentru bosshori):

Pff, se pare ca odin nu imi recunoaste telefonul si am driverele instalate,, mai stii alt software?

1 răspuns: