| Giocodimano1 a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o problema cu cartela digi 4g.Am luat-o acum o luna de la ei impreuna cu un telefon(j5 2016).Am schimbat telefonul cu alt telefon (note3) si cartela nu imi merge.Am incercat cartela si pe alte telefoane si merge.Ce e DE facut?
P.s. am incercat sa fac setarile dar tot nu merge cand sun zice not registred on network.

1 răspuns:
| KanezuY a răspuns:

Posibil ca telefonul sa fie codat pe alte retele, du-l la digi sa ti-l decodeze.