| Andy323 a întrebat:

am si eu o problema cu internetul de la wifi.De cateva zile nu mergea sa ma conectez la wifi cu telefonul si seara asta a mers si acum netul merge foarte greu, in ultimul hal, nu pot sa vad un videoclip hd pe Youtube. Cred ca v-ati dat seama. Ideea e ca familia mea are acelasi telefon ca al meu, un hwauei p8 lite, lor le merge perfect internetul iar mie... In fine, stie cineva o rezolvare pentru problema asta, multumesc!

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Si mie imi mai face fite, turbez cand nu am internet, in fine, trebuie sa-si revina de la sine, la mine asa facewinking

| Andy323 explică (pentru Clorox):

Cam cat... astept de o luna aproape.

| Clorox a răspuns (pentru Andy323):

Du-te la cineva sa-l repare... Nu stiu ce sa zic sad

| Axys a răspuns:

Incearca sa dai un Restart la telefon...
trebuie sa mearca fara probleme incerca.

| Andy323 explică (pentru Axys):

Am facut asta, nu a mers.