| Marius17Gabriel a întrebat:

am si eu o problema cu o tableta SmartPad 750s2, am instalat play store, mi-am facut cont si imi zice "Din pacate, Magazin Google Play s-a oprit." nu stiu ce are ca nu ma lasa sa intru in el. Va rog frumos ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Contul l-ai facut pe Google? Cu netul pe tableta cum stai?

| Marius17Gabriel explică (pentru darrio2007):

Prin wifi si contul l-am facut de pe tableta ca mi-a mers sa fac contul dar dupa aia nu mai merge.

| YOLO3e333 a răspuns:

Se pare ca multi au aceeasi problema ca tine dar din pacate nu stiu limba italiana.

https://www.google.com/......ps?/search

Poate te descurci tu.

| Marius17Gabriel explică (pentru YOLO3e333):

Am intrat si tot degeaba mai astept raspunsuri care ma pot ajuta cumva sa intru pe play store, pana atunci imi iau jocuri de pe pc si le pun pe tableta prin cablu usb