| Ionut_DeathCs_1993 a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o problema cu telefonul adica nu primesc mesaje dar de trimis pot sa trimit si daca bag cartela in alt telefon primesc eu cred ca e de la telefon

DACA MA AJUTATI

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

Probabil ai facut niste setari gresite sau nu ai facut anumite setari, cu siguranta nu e telefonul de vina, mergi mai bine la operatorul tau telefonic si o rezolvi imediat, sau pe net pe site-ul operatorului.Iti vor trimite un sms autoinstalant cu setarile pentru sms.

1 răspuns:
| Ionut_DeathCs_1993 explică (pentru manuel72):

Pai aici e problema eu nu primesc sms deloc de la nimeni