Întrebare recomandată | AlexBoy88 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu Samsung galaxy s4.
Problema este ca mi sa patat ecranu zici ca e muradarie dar nu se ia cu nimic de pe sticla.(nu e zgariat)
Cu ce solutie pot da sa se ia?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Asa mi se intamplat la al meu. Asta e din cauza umezelii sau undeva unde telefonul e lasat si transpira, astfel apare umezeala in interior. Acea pata se va duce singura si va reveni la normal. Am patit de 3 ori pana acum, cu un Samsung dual sim (touchscreen)

5 răspunsuri:
| Gogoasa24 a răspuns:

Spirt sau solutie de geam sa opresti telu cand dai si lasa-l oprit 10 min

| AlexBoy88 explică (pentru Gogoasa24):

Am dat cu solutie de geam disprare pata pentru cateva minute dar apara la loc e ciudat

| deliaDelia2 a răspuns:

Spirt sau solutie de geam sa opresti telu cand dai si lasa-l oprit 10 min

| mihnea759 a răspuns:

Poate sa fie din causa ca l-ai murdarit cu nisip poti sa dai cu o solutie de geam cu spit cu putina apa

| kawaiialpaca a răspuns:

Well, mi s-a intamplat si mie ceva gen la un s2, si am schimbat folia, daca nu ai folie la el, atunci nu stiu laughing