| anonim_4396 a întrebat:

am și eu o problema cu telefonul, mi-a apărut când l-am băgat la încărcat ca a detectat apa și după nu mi-a mai încărcat, cu încărcătorul lui nu mai incarca, cu altele da iar incarcatorul lui incarca alt telefon, nu mai înțeleg nimic, aveți idee ce e de făcut? Nu mi-a scăpat în apa am făcut poze în apa marii cu el și posibil câțiva stropi sa fi sărit, nimic mai mult sau condens, menționez ca este un s10 lițe.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

C'est foutu!
Adikâ se strica! laughing

| StalkerSoul a răspuns:

Foloseste putin uscatorul de par sufla in mufa de incarcare daca nu merge nici asa baga l vreo ora in orez si sigur merge