| niculaeionut a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul Nokia x3 touch and type nu pot viziona videoclipuri pe youtube deschid video si apare negru ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| ArekkusuKage a răspuns:

Desi telefonul dispune de wifi cu o clasa de conectare si viteza destul de buna daca nu functioneaza incearca sa instalezi pe el opera si deschidel cu opera iar daca nu incearca sa folosesti un packet de date(internet pe mobil) si verifica daca sunt bune setarile sau incearca sa il repornesti sau sa dai reinitializarea setarilor generale si atunci ar cam trebui sa mearga.Dar pe ce retea de telefonie esti>?

1 răspuns: