| vinX2XDX a întrebat:

...Am si eu o problema cu un BlackBerry bold ......nu mai se aprinde. Se aprinde becul si se stinge dar nu vrea sa mai porneasca (Ofer funda)

Răspuns Câştigător
| Pica1990 a răspuns:

Are probleme la placa de baza sau trebui neaparat sa il resoftezi la un specialist sfatul meu, nu face vreo prostie sa zici ca este bateria sau este altceva...te sfatuiesc sa nu il mai bagi in priza si sa te duci la un service sa te interesezi ok.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Simptome clare de baterie "moartă"

Bula
| Bula a răspuns:

Bateria este descarcata.
Cand pui telefonul la incarcat, asigura-te ca se si incarca!
Daca nu, trebuie dus la service (mufa de alimentate sau bateria defecta).