| oldschool207 a întrebat:

Am si eu o problema cu un iphone 4s, l-am cumparat de curand si nu prea se aude cand vorbesc la telefon adica se aude foarte incet, si soneria mi se aude foarte incet, dar daca bag muzica pe el se aude perfect si tare. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| AnKuXor a răspuns:

E difuzorul se apeluri poate stricat, sau consumat, poate a fost folosit mult la apeluri.Dai voulumul mai tare, reseteaza-l, fai un update cu I-Tunes.

| oldschool207 explică (pentru AnKuXor):

L-am resetat degeaba.

| Dancer12 a răspuns:

Buna. La sonerie verifica din setări, la sonerie. Apropo, mi mi S-a mai întâmplat ca la difuzorul ăla mic de sus(nu știu cum se numește) sa se audă F încet. Eu am decupat folia din zona aia si s-a auzit bine. Sper ca te-am ajutat.

| oldschool207 explică (pentru Dancer12):

Sunetul este dat la maxim din setari si folia este decupata acolo.