| AlExAlEx2000Bz a întrebat:

am si eu o problema cu un s7, asistentul vocal s voice are buguri, adica ba merge ba nu merge, cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cred ca asistentul vocal s-a imbolnavit de coronavirus. happy
1. Incearca un hard reset care se face din butoane (nu revenire la setarile din fabrica).
2. Sau il duci la reparat pentru rescrierea sistemului de operare.
3. O alta alternativa este sa mai astepti 1-2 luni pana vor mai aparea niste actualizari; probabil aceasta problema a aparut la mai multi care au s7, si poate tot din pricina unor actualizari programate de niste amatori si nu de profesionisti.

| Wr3nch a răspuns:

Samsung o decis sa inchida S-Voice pentru ca toatea lumea folosea Google Voice. Iti merge si tie poti sa treci la el daca chiar ai nevoie de asistent vocal.

Răspuns utilizator avertizat