| Bogdy4Boss a întrebat:

am si eu o problema cu un Samsung galaxy a8 2018, de la un timp nu mai merg apelurile. Adica daca sun pe cineva imi intra in apel dar nu-mi face sunetul specific ca suna si se inchide la un moment dat singur, persoanei apelate ii apare mesaj ca l-am sunat iar cand ma suna inapoi imi apare ca ma suna, raspund dar nu se aude nimic si cand inchid imi apare notificare ca am un apel pierdut. Are idee cineva de la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| euionut27 a răspuns:

Incearca sa ii dai o o resetare completa(setari din fabrica) sau sa ii faci un update la Android/soft! Nu uita sa iti salvezi pozele si fisierele media din telefon!