| AudCulori331 a întrebat:

am şi eu o problemă cu un telefon Pixi. Nu ştiu exact ce telefon este dar scrie "Pixi Alcatel onetouch". Deci telefonul a mers bine şi după ce i-am dat o repornire nu a vrut să mai treacă de boot screen-ul acela. Am incercat să-l repornesc, i-am scos bateria, i-am dat restart din fabrică şi de toate din butoane şi tot n-am reuşit să-l pornesc. Telefonul nu porneşte nici in SafeMode şi nu ştiu ce să ii fac. Dacă cineva are vreo idee ce poate avea şi cum se poate repara fără să il duc la un service. vă răman dator. Dau Fundă şi aştept răspunsuri!
Aici şi o poză la telefon "https://imgur.com/G5GvE3l"

1 răspuns:
| n1c0t1n333 a răspuns:

Salut. Din nefericire, ai pierdut software-ul si esti blocat intr-un boot loop. trebuie sa iti duci telefonul sa un service ca sa ti se reinstaleze softul

Sper ca te-am ajutat happy