| CosminicaXD a întrebat:

Am si eu o problema cu un telefon... (Samsung Galaxy S3 Mini model: GT-I81190)

Am vrut sa il rootez folosind un program: Kingo ROOT... Am urmat pasii, apoi pe telefon imi scria asa: Downloading...
Do not turn off Target!

Si s-a orit telefonul. Dupa cateva secunde a vibrat si a pornit din nou dar ceva era ciudat. Se stingea si se aprindea in continuu, nu mergea absolut nimic. I-am scos bateria si am apasat pe butonul de deblocare, pe cel de micsorare a volumului si pe cel din mijloc in acelasi timp si imi zicea daca vreau sa dau reset la telefon sau sa continui. Prima data am dat sa il resetez dar tot la fel se stingea si se aprindea mereu. Si cand am dat continuare imi arata ca atunci cand i-am dar ROOT adica Downloading.

VA ROG EU MULT DE TOT CE POT FACE!

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| dolceromania a răspuns:

Cred ca ai stricat softul telefonului, ai facut o copie de recuperare inainte de a face root? sant mai multi pasi de urmat, scoate cardul cartela si lasa-l pana dermina downlodu, in caz ca nu l-ai stricat.