| nuyonu a întrebat:

Salut "TPU". Am si eu o problema cu un telefon, Samsung gt-s6310n. Am incercat de curand, "ieri" sa il rootez. Am facut asta cu "Odin307". Problema e ca dupa ce am bagat CWM Recovery pentru s6310 descarcat, nu mi s-a rootat si nici macar nu mai am Binary Official. Acum la Binary scrie COSTUM. Am sanse sa refac telefonul ca in fabrica cu totul official?
Un sfat cum as putea sa il rootez eu singur dar fara sa intampin o problema grava?

1 răspuns:
| HereToHelp a răspuns:

De ce ai vrea sa rootezi un Samsung galaxy young? Sunt mult mai multe parti negative decat accesibilitatea pe care ti-o ofera