| AndyOficial a întrebat:

am si eu o problema cu WI-FI-ul, am Samsung Galaxy S2, si de cateva zile pur si simplu fara sa ii fac nimic telefonul meu nu se mai conecteaza la nici o retea de WI-FI, are semnal are tot, ii dau pe conectare si nu vrea sa se conecteze, iar la altii le merge. Sper sa ma puteti ajuta! Multumesc.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Fă un "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ) din Meniul telefonului şi ar trebui să-ţi rezolve problema.

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Sau îl duci la un Service.

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inchide-l si deschide-l iar.Telefonul.Si eu mai patesc asa.

| AndyOficial explică (pentru darrio2007):

Am facut asta de multe ori, si degeaba!

| darrio2007 a răspuns (pentru AndyOficial):

Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.