| Cristi14345 a întrebat:

am SI EU o PROBLEMA imensa

am un iPhone 5S si nu stiu ce are intra singur pe internet, suna singur am incercat sa il resetez m-am chinuit 2ore pana am reusit si acum face mai rau daca aveti o metoda va rog sa ma contactati pe mail va rog sunt disperat

daca as putea vas da mii de funde va rog sa ma ajutati nu mai pot sunt disperat

Răspuns Câştigător
| MobitelServiceGSM a răspuns:

Daca i-ai facut si resetare, este posibil sa ai o problema la touchscren, ori este defect ori probleme ca conectorii din placa de baza in urma socurilor mecanice sau contacte cu lichide. In cazul asta trebuie sa contactezi un service iphone pentru o investigatie mai amanuntita. Ai mai jos niste adrese:

http://www.service-iphone.info

http://www.mobitel.ro

3 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Pai e un iphone, la ce te asteptai?

| Kampion a răspuns:

Sa va invatati minte sa nu mai ziceti ca iphone este bun, este puternic, este rapid, e un *** iphone. Nu poti sa schimbi nici ringtone-ul la el.
Dai un factory reset si daca nu merge schimba-l in Android, ce sa iti fac?

| Cristi14345 explică (pentru Kampion):

Poti schimba rngtonul poate nu stii tu cum si gata lkam facut