| 2Pac3Furious a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu telefonu meu Samsung Galaxi S1 plus. De curand mi l-am luat la mana a 2-a si vreau sa ma loghez pe magazin play. Cand am intrat m-a pus sa introduc parola unui cont de magazin play ( este al omului de unde am luat telefonu ). Intrebarea mea este cum imi fac un cont magazin play si cum dau afara contul omului de unde am luat telefonul? Ofer funda celui care ma ajuta

1 răspuns:
| TheUltimaTeHack a răspuns:

Exista multe posibilitati,dar cea mai simpla este urmatoarea(iti vei pierde aplicatiile instalate, dar nu pozele, filmuletele, si contactele)
Settings-Storage(Cred)-Reset data factory setting
Nu stiu unde este optiunea, dar cauta prin setting data factory