| Kulip a întrebat:

Am si eu o problema la Samsung galaxy S4 Value Edition. Sa ulpoadat android 5.0.1 dar am gasiot o metoda toti au zis ca e buna su SamMobile am descarcat androidu 4.4.2 ultima versiune sa instalat complet androidu a scris si la Odin, dar cand s-a restartat mi-a ramas la emblema cu SAMSUNG si nu e chestia de blocare ca clicureste emblema cu albastru dar nu stiu ce pot sa ii fac de 30 minute stau asa... ce ma sfatuiti?

1 răspuns:
| mihai9996 a răspuns:

De ce te.ai bgat sa instalezi soft-ul dca nu te pricepi ...acum du-te cu el in service