| Adi_Ionescu_1990 a întrebat:

am si eu o problema, mi-am cumparat acum o luna un HTC 1 x si de aseara a inceput sa se inchida singur, incontinu si nu pot sa mai fac nimic pe el din cauza ca se tot inchide plzz help sad.

2 răspunsuri:
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Bun deci sau ai virusi pe el in caz ca ti-ai descarcat pe el ceva sau face un scurt circuit undeva in cazu asta trebuie dus la service.

| Alexxandruxx a răspuns:

Poti sa-ti iei un antivirus (kaspersky), dai o scanare si vezi daca are virusi. Daca nu are virusi, il duci la service si ti-l face acolo. Daca e in garantie, ti-l poate inlocuii daca nu mai poate fi reparat.