| VanillaIce a întrebat:

,am si eu o problema putin mai grea cu telefonul.

Am incercat sa-mi bag un model de deblocare prin desenare si la cat de "bun" este touch-ul meu, nu a mers de 15 ori si acum imi cere contul gmail care l-am creat la formatarea telefonului.

Problema este ca nu mai stiu parola,si pe calculator mi-am setat una noua,dar degeaba,tot nu merge.

Ce pot face? Sa ma duc la orangerie, ceva?
Va rog raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Orangerie? Ce are parola de la calculator cu cea de la telefon? Du-te la ORANGE.

| VanillaIce explică (pentru darrio2007):

Adica ma refeream ca am ales o parola noua de pe calculator ca sa accesez contul. Orangerie e ORANGE pentru minelaughing. Oricum asa am rezolvat

| darrio2007 a răspuns (pentru VanillaIce):

Scuze pentru critica.Imi pare bine ca ai rezolvat.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi folosi metoda explicată la linkul :
http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/

Toate cele bune.