| S0RYN3L a întrebat:

Am si eu o problema vreau sa bag melodii din pc in tel cu cablu de date. Descarc melodiile pe care le vreau, le copiez pe card dar cand intru pe telefon sa ascult melodiile nu apare niciuna ca si cum nu s-ar fi bagat sau apare doar 1/2 din 6/7 si daca bag iar cablu de date in telefon si ma uit pe pc in card imi arata melodiile dar nu stiu de ce. Va rog help! happy

5 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

N-are treabă cureformatatul laughing
ci cu playerul. Dacă ai android, foloseşte Rocket Player (îl găseşti în Google Play). Are o funcţie de scan all media.

| S0RYN3L explică (pentru ovidius):

Nu am android

| ovidius a răspuns (pentru S0RYN3L):

Dacă nu scrii exact ce tip de telefon ai, cum crezi că te poate ajuta/lămuri cineva?

| SweetChildOAxls a răspuns:

Incearca sa le schimbi locatia in card. poate nu le-ai pus in folderul corect.
sau ai putea sa scoti cardul si sa il bagi la loc

| AddyTakaBlack a răspuns:

Daca le bagi in card reformateazal