| Narcis494 a întrebat:

am si eu un Nokia x6 si as vrea sa mi se auda ma tare stie cineva vreun cod pentru asta?
FUNDA!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"*3370#
Se activeaza EFR-ul, emisie la rata intraga, fapt ce duce la un sunet foarte bun atat la emisie cat si la receptie.
Telefonul se va opri si va reporni cu functia activata. Functia va ramane in memoria telefonului pana la o viitoare tastare a acestui cod.
Cu acest cod imbunatatiti calitatea sunetului, insa bateria se va descarca mai repede."

SURSA : http://www.etelecom.ro/blog/2010/04/23/coduri-ascunse-nokia/

Toate cele bune.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Varianta data de bursuc este cea mai buna, clar, dar exista si varianta fara bateria stoarsa!
Cauta SpeakerBoost! Da, eu am aceasta aplicatie instalata pe Android, dar stiu ca am vazut-o si pe Symbian!