| Cristixdd a întrebat:

am si eu un Samsung galaxy young s6310 si mi-am achizitionat azi un router de la digi. se numeste zte h218n.dupa ce ma conectez la telefon si vreau sa intru e google imi zice ca a aparut o problema cu reteaua? cine ma poate ajuta funda

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Inteleg ca ai router-ul pornit si te conectezi la el, dar trebuie sa ai si un cablu de internet bagat in el, ca sa ai de unde primi net. Trebuie sa-ti faci un contract cu digi, rds etc. ca sa ai servicii de internet, care costa intre 30-60 lei pe luna.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns: