| Vaum_Roli_1998 a întrebat:

am si eu un Samsung glaxy s6310 am incercat sa rootez telefonul si ceva nu a mers iar pe urma am vrut sa resetez la setarile din fabrica si cand il pornesc imi intra intr-un meniu clockwordmod recovery si nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma daca puteti.,.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea rezolva automat cu aplicatia http://www.fileshare.ro/e29951692 o instalezi si conectezi telefonul prin USB si poate va merge astept raspuns

| Vaum_Roli_1998 explică (pentru anonim_4396):

Frate nu am mers da cu ajutorul programului am reusit sa ma conectez la pc din nou si l-am rootat iar iti multumesc mult ai o funda de la mine :3

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu-i bai - trebuie resoftat.

| coztel5437 a răspuns:

Pune o intrebare pe xda developers....acolo vei primi ajutor...cat despre root puteai folosi framaroot, e o aplicatie pe care o instalezi pe telefon si root-ezi fara ajutorul pc-ului!